تمامی مطالب موجود در این سامانه از وب سایت های دیگر و بدون دخالت انسانی جمع آوری شده , لذا تمام مسئولیت آنها بر عهده وب سایت منبع میباشد. مطالب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران را از طریق بخش تماس با ما به ما اعلام کنید.


ورود به کانال تلگرام


مراسم شب اربعین در غدیریه جهرم+ تصاویر  

باربدنیوز: مراسم عزاداری شب اربعین شهادت سیدالشهدا(ع) در غدیریه جهرم برگزار شد. در این مراسم امام جمعه جهرم سخنرانی نمود. این مراسم شنبه شب با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا و مداحی و سینه زنی همراه بود.
تصاویر مراسم شب اربعین در غدیریه جهرم

ادامه مطلب  

چند خبر کوتاه از انجمن ام اس شهرستان جهرم  

باربدنیوز: چند خبر کوتاه از انجمن ام اس جهرم به نقل از کامبیز سهرابی مدیرعامل انجمن حمایت بیماران ام اس شهرستان جهرم در این بخش آورده می شود:
1-      نشست هم اندیشی انجمن های جهرم و فسا به دعوت انجمن فسا در شهرستان فسا برگزار شد. در این نشست در مورد فعالیت ها و کارهایی که می تواند در هرچه بهتر شدن کمک رسانی به بیماران مورد استفاده قرار گیرد بحث و تبادل نظر شد و انجمن فسا در مورد نحوه فعالیت های موفق انجمن جهرم سوالات و راهنمایی هایی را مطرح کرد

ادامه مطلب  

مراسم شب 28 صفر در مسجد امام حسن مجتبی(ع) جهرم+ تصاویر  

باربدنیوز: مراسم عزاداری دهه آخر ماه صفر هر شب در جهرم برگزار می شود که به ماسبت شب 28 صفر، رحلت پیامبر اسلام و کریم اهل بیت(ع) مراسم ویژه ای در مسجد امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد. در این مراسم آیت الله دژکام امام جمعه جهرم سخنرانی و حمیدرضا قناعتیان نیز مداحی نمودند.
تصاویر شب 28 صفر در مسجد امام حسن مجتبی(ع) جهرم
 دریافت فایل صوتی سخنرانی شب های دهه آخر ماه صفر در مسجد امام حسن مجتبی(ع) جهرم

ادامه مطلب  

مراسم شب اربعین در غدیریه جهرم+ تصاویر  

باربدنیوز: مراسم عزاداری شب اربعین شهادت سیدالشهدا(ع) در غدیریه جهرم برگزار شد. در این مراسم امام جمعه جهرم سخنرانی نمود. این مراسم شنبه شب با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا و مداحی و سینه زنی همراه بود.
تصاویر مراسم شب اربعین در غدیریه جهرم

ادامه مطلب  

بخشی از بنرهای نصب شده توسط شهرداری و شورا در سطح شهر جهرم به بهانه آسفالت برخی معابر  

باربدنیوز: اینها تنها بخشی از بنرهای نصب شده توسط شهرداری و شورا در آستانه انتخابات شوراها به بهانه آسفالت برخی معابر در سطح شهر جهرم است.
حرف برای گفتن بسیاره ولی گفتنش کار کسی است که مستقل و بی کس نباشه و به خاک سیاهش ننشانند.
تصاویر با اندازه بزرگتر در ادامه مطلب

ادامه مطلب  

تصاویر جهرم در اولین باران پاییزی  

باربدنیوز: اولین باران سال زراعی جاری در جهرم موجب خوشحالی مردم شد. این باران چهره شهر را طراوت بخشید که جای شکرگزاری در درگاه الهی دارد. تصاویر جهرم در روز بارانی از طریق لینک های زیر قابل دریافت است.
تصاویر جهرم در اولین باران پاییزی1  
تصاویر جهرم در اولین باران پاییزی2

ادامه مطلب  

سخنان مهم امام جمعه جهرم در مورد علت عقب ماندگی جهرم پس از انقلاب و لزوم جبران آن  

باربدنیوز: متاسفانه سالهاست که برخی مسئولان با تبلیغات رنگارنگ در رسانه های همسو، سعی در القای انجام کارهای بزرگ توسط خود برای جهرم دارند به گونه ای که ظاهراً به نظر می رسد که جهرم پیشرفت های خارق العاده ای داشته است ولی در عمل و واقعیت چیز دیگری دیده می شود که نتیجه آن عقب ماندگی جهرم در سال های پس از انقلاب است. برخی از مسئولان نیز از نبود اعتبار و بودجه می نالند و در انجام وظایف خود ابراز ناتوانی می کنند که این مسئله بر خلاف شعار "ما می توان

ادامه مطلب  

تقویم تاریخ ورزش کازرون قسمت دهم  

نتایج مسابقات آموزشگاههای فارس (1351)
در رشته والیبال پسران: 1- جهرم 2- کازرون 3- استهبا نا ت
والیبا ل دختران :1- جهرم 2- کازرون3-فسا
بسکتبال پسران:1- کازرون 2- جهرم 3- نی ریز
دوچرخه سواری :1- جهرم 2- آباده 3- فسا
تنیس رومیزپسران:1- کازرون 2- فسا 3- آباده
تنیس رومیز دختران :1- کازرون 2- جهرم 3- فسا
هندبال پسران : کازرون 2- لار3- جهرم
هندبال دخترانه 1- کازرون 2- فسا 3- نی ریز
بسکتبال دختران :1- جهرم 2- فسا 3- کازرون
دو ومیدانی دختران :1-فسا 2- جهرم3- کازرون
عباس شجاعی در کشتی فر

ادامه مطلب  

عزیمت جمع کثیری از مردم جهرم به مراسم پیاده روی اربعین حسینی  

السلام علی الحسین الشهید
سلاله پاکان: به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی هنری سلاله پاکان حدود پانصد نفر از مردم ولایی دارالمومنین جهرم به منظور حضور در مراسم پیاده روی اربعین حسینی در یک کاروان منسجم راهی کشور عراق شدند.
این عزیزان عصر و شامگاه روز پنج شنبه بیستم آبان ماه سال هزار و سیصد و نود و پنج از حرم مطهر حضرت امامزاده حسین علیه السلام راهی مرز شلمچه شدند.
مسئولیت این کاروان بر عهده آقای ابراهیم تجاره ، از خدام بزرگوار آستان حسینی، م

ادامه مطلب  

دیدار بسیجیان با امام جمعه جهرم در هفته بسیج+ تصاویر و فایل صوتی  

باربدنیوز: در دومین روز از هفته بسیج جمعی از اقشار مختلف بسیج با نماینده ولی فقیه در شهرستان و امام جمعه جهرم دیدار کردند.
در این مراسم آیت الله دژکام پس از شنیدن نظرات چند نفر از نمایندگان بسیجیان از اقشار مختلف، سخنان مهمی ایراد کرد و خواستار حضور پررنگ بسیج در پیشرفت شهرستان شد. امام جمعه جهرم در این دیدار ضمن گرامیداشت ایام اربعین و هفته بسیج از عقب ماندگی های جهرم گلایه کرد و بر همراهی، همفکری و همدلی مسئولان در انجام کارها تأکید نمود.


ادامه مطلب  

مراسم سخنرانی دهه آخر صفر در مسجد امام حسن مجتبی جهرم/تصاویر  

باربدنیوز: مراسم سخنرانی دهه آخر صفر همچون سال های گذشته در مسجد امام حسن مجتبی(ع) کوی جبذر جهرم برگزار می شود.
در این مراسم امام جمعه محترم شهرمان آیت الله دژکام سخنرانی می کنند و مداحان نیز به مداحی و نوحه خوانی می پردازند. زمان برگزار یمراسم نیز هرشب تا آخر ماه صفر همراه با نماز جماعت مغرب و عشا می باشد.
تصاویر مراسم سخنرانی دهه آخر صفر در مسجد امام حسن مجتبی(ع) جهرم

ادامه مطلب  

کارگاه نانوتکنولوژی جهرم  

سمنیار آشنایی با فناوری نانو به همراه کارگاه آمادگی جهت مسابقه ملی در تاریخ 25 فروردین ماه 1395 با حضور مهندس امیرعباس مصلی نژاد مدرس رسمی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و مهندس رامین کامجو برگزار کننده بیش از 30 کارگاه، سمینار، همایش و نمایشگاه در حوز نانو فناوری در دانشگاه پیام نور جهرم برگزار شد. در این سمینار به بیان مفاهیم نانو فناوری و روش های تجاری سازی آن پرداخته شد.
 

ادامه مطلب  

برگزاری مسابقات استانی سازه‌ ماکارونی در جهرم  

مراسم اربعین حسینی در جهرم/ مجموعه تصاویر  

باربدنیوز جهرم: مراسم باشکوه اربعین حسینی در جهرم برگزار شد. در این مراسم دستجات عزادار از محلات به سمت چهارراه دفاع مقدس(پارکینگ) حرکت کرده و در آنجا به عزاداری و سینه زنی پرداختند.
تصاویر مراسم اربعین حسینی در جهرم1
تصاویر مراسم اربعین حسینی در جهرم2

ادامه مطلب  

امتحانات و انتخابات  

به نام خدا
با سلام به همه بچه های خوب سرزمین عزیز مان ایران اسلامی
انتخابات و امتحانات دو مقوله پیش روی دانش آموزان می باشد.
می دانم که برخی از شما در این ایام اسیر برنامه های انتخاباتی شده اید ولی به قول یکی از خانمهای مسن فامیل: هر کس هر چی بشود برای خودش و زن و بچه اش می شود!!!!
پس شما هم زیاد خودتان را درگیر این انتخابات نکنید چرا که دو هفته بعدش امتحانات شما شروع می شود و اگر شما در امتحانات خودتان موفق نشوید آن کاندیدای رفته به مجلس هم کاری ب

ادامه مطلب  

انتخابات و احمد نیک فر  

دیروز در تهران انتخاباتی برگزار شد البته انتخابات یکی از تاثیرگزار ترین تشکل و منظم ترین تشکل بعد از حزب جمهوری اسلامی وقتی که به نتیجه آن در ادوار گذشته نگاه میکنم نکته ای بارز می شود که در کلام امیرالمومنین هم در نوع انتخاب مسئولین به آن اشاره کرده است. 
احمد نیک فر درتمام انتخاب هایی که در آن خبری از مادیات نباشد پیروز انتخابات بوده است.

ادامه مطلب  

ترامپ می گوید «میلیون ها نفر» به طور غیرقانونی رای دادند!!!!!!!!!!!  

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا روز یکشنبه بار دیگر اتهامات بروز تقلب در انتخابات ریاست جمهوری را که خود پیروز آن شد، تکرار کرد اما سندی در این باره ارائه نداد.
دونالد ترامپ روز یکشنبه در توییتر نوشت اگر آراء «میلیون ها نفری که به طور غیرقانونی رای دادند» از نتیجه انتخابات کسر شود، در آن صورت در سراسر کشور رای او از رقیب دموکراتش هیلاری کلینتون بیشتر خواهد بود. او سپس چهار ساعت بعد در توییتی دیگر نتایج انتخابات در سه ایالتی که در انت

ادامه مطلب  

نیک‌فر از تشکیل دبیرخانه‌های استانی برای انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد.  

به گزارش تسنیم احمد نیک‌فر مدیرکل امور ناظرین مجلس از تشکیل دبیرخانه‌های استانی برای انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد و گفت: معاونت نظارت قوه مقننه در حال پیگیری امور مربوط به تشکیل دبیرخانه‌‌های استانی برای برگزاری انتخابات شوراها است.
 
وی با بیان اینکه دبیرخانه‌‌های که در استان‌ها، شهر و شهرستانهای کل کشور تشکیل می‌شوند زیر مجموعه دبیرخانه مستقر در مجلس است، ادامه داد: وظایف این دبیرخانه‌ها فراهم کردن سازو کار انتخابات شورا

ادامه مطلب  

خاطره ای از سلاله پاکان  

سلاله پاکان: به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی هنری سلاله پاکان حجت الاسلام والمسلمین رجبی در مراسم عزاداری دهه آخر ماه صفر، در مسجد فاطمه الزهرا سلام الله علیها شهرک فاطمیه جهرم، به فرمایش آیت الله حاج سیدحسین آیت اللهی، امام جمعه فقید جهرم، به برخی از آقایان جهرمی شاغل در کشورهای حاشیه خلیج فارس اشاره کردند و افزودند حضرت آقا می‌فرمود یک شیعه ایرانی باید خود را بالا بگیرد و به هرکسی رو نزند و چنان عزت نفس داشته باشد که حتی راه رفتنش بیا

ادامه مطلب  

هاشمی: کسی نیستم که زیر فشار بروم  

 استاندار تهران با اشاره به آمادگی استانداری تهران در برگزاری انتخابات سال 96 اظهار کرد: هیچ حاشیه سیاسی در انتخابات استان تهران وجود ندارد.     

به گزارش آخرین، حسین هاشمی درباره این که آیا در آستانه برگزاری انتخابات از سوی جریانات سیاسی فشاری بر مجموعه استانداری وارد می‌شود؟ اظهار کرد: من کسی نیستم که زیر فشارها قرار بگیرم و تمام دوستان من نیز می‌دانند که هیچ‌گاه زیر فشارها کمر خم نکرده‌ام و اجرای قانون را یک اصل و تعامل را یک محور بر

ادامه مطلب  

انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یزد در خوابگاه گلستان برگزار شد  

به گزارش روابط عمومی معاونت،انتخابات شوراهای صنفی دانشکده ها و خوابگاه های دانشجویی دانشگاه بر اساس دستورالعمل و آیین نامه جدید شوراهای صنفی با حضور پر شور دانشجویان برگزار شد.
این انتخابات به منظور بستر سازی جهت افزایش مشارکت دانشجویان در برنامه‌ های امور صنفی و رفاهی خود انجام شد.
پس از برنامه ریزی های لازم و ثبت نام از دانشجویان متقاضی و رقابت بین 9 نامزد عضو ، انتخابات در روز دوشنبه 24/8/95 با استقبال چشمگیر دانشجویان برگزار شد.
این انتخ

ادامه مطلب  

مراسم عزاداری و دستجات سینه زنی سالروز رحلت پیامبر اکرم و امام مجتبی(ع) در جهرم/ تصاویر  

باربدنیوز: در سالروز 28 صفر، رحلت پیامبر اکرم و امام مجتبی(ع) دستجات عزادار از محلات جهرم تا چهارراه دفاع مقدس(پارکینگ) سینه زنی کردند.
تصاویر مراسم سینه زنی 28صفر و سالروز رحلت پیامبر مکرم اسلام در جهرم1
تصاویر مراسم سینه زنی 28صفر و سالروز رحلت پیامبر مکرم اسلام در جهرم2

ادامه مطلب  

تاثیر دو انتخابات مهم ریاست جمهوری بر بازار سرمایه ایران  

منتشر شده در بورس پرس
این روزها به جهت نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و ایران، تاثیر انتخابات روی بازار سرمایه و به ویژه بازار سهام، موضوع داغی محسوب می شود. معمولا سال آخر ریاست جمهوری یعنی سال ماقبل انتخابات را می توان سال سررسید اثرگذاری سیاست های اقتصادی میان مدت دولت دانست خصوصا اگر دوره اول ریاست جمهوری برای یک حزب باشد. 

ادامه مطلب  

نتایج انتخابات مجلس دهم در گرمی  

کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان گرمی اعلام کرد:در اجرای ماده 24 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 71 آیین نامه اجرائی و بر اساس صورت جلسات دریافتی از هیاتهای اجرائی فرعی و شعب ثبت نام و اخذ آرای مرکز حوزه انتخابیه گرمی ، نتیجه انتخابات این حوزه انتخابیه که در روز جمعه مورخه 94/12/7 در تعداد 132شعبه به عمل آمد به شرح ذیل اعلام گردید:1-  میر حمایت میرزاده    21399 رای-  44.78 درصد آرا2- ولی اسماعیلی        19578 رای-40.97 در صد آرا3-میر ناصر سیدی 

ادامه مطلب  

زندگی‌نامه تکاور شهید مدافع حرم ارتش  

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان جهرم گفت: پیکر مطهر شهید مجتبی ذوالفقارنسب، به‌عنوان پنجمین شهید مدافع حرم جهرم، امروز (پنجشنبه) در این شهرستان تشییع خواهد شد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌ منطقه فارس، سید جبار حسینی گفت: شهید مجتبی ذوالفقارنسب، یکی از تکاوران دلیر ارتش و رئیس رکن دوم تیپ 45 تکاور شوشتر بود که در دفاع از حرم توسط تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسیده است.
 
وی با یادآوری اینکه آن شهید

ادامه مطلب  

رئيس‎جمهور: تخلف در قانون انتخابات جرم شمرده شده ‎است  

اشرف‌ غنی رییس‎جمهور افغانستان می‌گوید که برای اولین‌بار در قانون انتخابات تخلف انتخاباتی جرم شمرده شده است. آقای غنی که در یک جلسه مشورتی در پایان انجام مصاحبه‌‌ها با كاندیداهای کمیسیون‌های انتخاباتی با حضور شماری از رهبران سیاسی و مقام‌های دولتی صحبت می‌کرد، گفت که جرم پنداشته شدن تخلف انتخاباتی می‌تواند از تلقب در انتخابات جلوگیری کند.

ادامه مطلب  

رئيس‎جمهور: تخلف در قانون انتخابات جرم شمرده شده ‎است  

اشرف‌ غنی رییس‎جمهور افغانستان می‌گوید که برای اولین‌بار در قانون انتخابات تخلف انتخاباتی جرم شمرده شده است. آقای غنی که در یک جلسه مشورتی در پایان انجام مصاحبه‌‌ها با كاندیداهای کمیسیون‌های انتخاباتی با حضور شماری از رهبران سیاسی و مقام‌های دولتی صحبت می‌کرد، گفت که جرم پنداشته شدن تخلف انتخاباتی می‌تواند از تلقب در انتخابات جلوگیری کند.

ادامه مطلب  

نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس و پنجمین دوره خبرگان رهبری در آذربایجان غربی  

نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در آذربایجان غربی بامشارکت 65.5 درصدی  
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و رئیس ستاد انتخابات استان در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات، نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های 17 گانه استان را اعلام کرد.
 
 
 
 

ادامه مطلب  

جنگ سایبری آمریکا و روسیه در فضای انتخاباتی  

در حالی که تنها دو روز تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده، بحث ها بر سر رویکرد روسیه نسبت به این انتخابات و ادعای دخالت مسکو در فرایندهای انتخاباتی، بیش از پیش بالا گرفته است. از روز گذشته و در پی انتشار خبری مبنی بر نفوذ یک گروه هکری آمریکایی به زیرساخت های رایانه ای روسیه، تنش میان دو کشور بر سر این موضوع بالا گرفته است.
 
 دو روز مانده به انتخابات آمریکا، مقامات آمریکایی که در فضایی پرالتهاب ........

ادامه مطلب  

آخرین نتایج انتخابات امریکا  

در حالی که از شب گذشته برخی از حوزه های رای گیری کوچک در ایالت نیوهمپشایر انتخابات را آغاز و به پایان رسانده اند، اکنون با آغاز رای گیری در شش ایالت شرقی آمریکا انتخابات ریاست جمهور آمریکا وارد حساس ترین لحظات خود میشود. 
 
به گزارش «تابناک» راس ساعت 6 صبح به وقت محلی در ایالات شرقی آمریکا انتخابات، رسما وارد مرحله اساسی و حساس خود شده است. در حالی که هنوز نظر سنجی ها جریان دارد و حکایت از نزدیکی شدید آرا بین دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون هست

ادامه مطلب  

آیا احمدی نژاد با وعده یارانه 250 هزار تومانی برای انتخابات 96 می آید؟  

 
با خروج از فضای انتخابات مجلس دهم برخی گمانه زنی ها درباره اینکه کدامیک از سیاسیون خود را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 96 آماده می کنند صورت می گیرد. در همین باره یکی از سایت های خبری اخیرا مطلبی را منتشر و در آن عنوان کرده که تیم انتخاباتی محمود احمدی نژاد فعالیت خود را برای حضور در رقابتهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اغاز كرده است.
 
دراین گزارش آمده است که مشاوران تبلیغاتی رئیس دولت های نهم و دهم به وی توصیه كرده اند، تا ت

ادامه مطلب  

 

شورای نگهبان صحت انتخابات 50 حوزه انتخابیه دیگر را تأیید كرد
 
 
به گزارش اداره كل روابط عمومی شورای نگهبان، این شورا طی نامه ای به وزارت كشور اعلام كرد: نظر به برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مورخ 1394/12/07 و با عنایت به ماده 73 قانون انتخابات پرونده های حوزه های انتخابیه ذیل در جلسات متعدد شورای نگهبان مطرح و صحت انتخابات این حوزه های مورد تأیید قرار گرفت. 1- ملایر 2- نهاوند 3- اردكان 4- تفت، میبد 5- تربت حیدریه، مه و لات، زاوه 6- چنا

ادامه مطلب  

دموکراسی:هر نفر یک رای  

تصورش هم سخت است.. فکرش را بکن در انتخابات ایران اکثریت مردم به یک کاندید رای می دادند و نظام با یک مکانیسمی نفر دیگر را به عنوان رییس جمهور اعلام میکرد!!!
در چنین حالتی حتی تصور رفتار رسانه های آزاد و بی طرفی ! مثل BBC -VOA و دوم خردادی ها سخت است
انتخابات آمریکا،مجلس الکترال

ادامه مطلب  

آخرین نتایج انتخابات امریکا  

ر حالی که از شب گذشته برخی از حوزه های رای گیری کوچک در ایالت نیوهمپشایر انتخابات را آغاز و به پایان رسانده اند، اکنون با آغاز رای گیری در شش ایالت شرقی آمریکا انتخابات ریاست جمهور آمریکا وارد حساس ترین لحظات خود میشود. 
 
 
به گزارش «تابناک» راس ساعت 6 صبح به وقت محلی در ایالات شرقی آمریکا انتخابات، رسما وارد مرحله اساسی و حساس خود شده است. در حالی که هنوز نظر سنجی ها جریان دارد و حکایت از نزدیکی شدید آرا بین دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون هست

ادامه مطلب  

انتخابات ایران وآمریکا  

alli...:سوالات بی پاسخ از انتخابات آمریکاانتخابات سال 76و پیروزی خاتمی در انتخابات ایران برخلاف تبلیغ رسانه ها بود واین ماجرا در انتخابات2015 امریکا تکرار شدپس نباید به هجمه سنگین رسانه های قدرتمند وتبلیغاتی توجه که که عده ای نتیجه انتخابات را ازپیش تعیین شده میدانند بطوریکه موسوی فریب همین ذهنیت تبلیغاتی راخورد وفکر میکرد در انتخابات88 برنده هست مثل خانم کلینتون که فکر میکرد برنده انتخابات امریکا هستدرماحرای اعتراضات بعد انتخابات سال 88 یک ن

ادامه مطلب  

اخرین نتایج انتخابات امریکا  

در حالی که از شب گذشته برخی از حوزه های رای گیری کوچک در ایالت نیوهمپشایر انتخابات را آغاز و به پایان رسانده اند، اکنون با آغاز رای گیری در شش ایالت شرقی آمریکا انتخابات ریاست جمهور آمریکا وارد حساس ترین لحظات خود میشود. 
 
به گزارش «تابناک» راس ساعت 6 صبح به وقت محلی در ایالات شرقی آمریکا انتخابات، رسما وارد مرحله اساسی و حساس خود شده است. در حالی که هنوز نظر سنجی ها جریان دارد و حکایت از نزدیکی شدید آرا بین دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون هست

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1